Szanowni Państwo ,Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie
Przed nami dwa miesiące wakacji, czas wyjazdów i korzystania z uroków lata. Zagospodarujcie ten czas, spędźcie go aktywnie, ciekawie, interesująco a przede wszystkim bezpiecznie.Odpoczywajcie intensywnie, ale bądźcie także rozważni, przewidujący i odpowiedzialni. W nowym roku szkolnym spotkamy się wypoczęci, z uśmiechem na twarzy!

Wszystkiego dobrego! Do zobaczenia we wrześniu!

Lidia Szyrej

Dyrektor Gimnazjum w Pecnej

Podziękowanie!

Rodzice klas III przekazali na zakup sztandaru dla szkoły sumę 416,50 zł

Poziom aktywności i zaangażowania Państwa w życie szkoły to zjawisko wyjątkowe. Kiedy przed laty uczyniliśmy z samorządności  rodzicielskiej priorytet szkoły, nie spodziewaliśmy się, że rezultaty przyjdą tak szybko.

Dziękuję serdecznie tym z Was, którzy doprowadzili rodzicielską samorządność do kwitnącego stanu.To dzięki Państwu szkoła będzie miała sztandar – znak symbolizujący naszą społeczność szkolną. Wam, Drodzy Rodzice szkoła zawdzięcza symbol, dzięki któremu nasi uczniowie będą rozpoznawalni, z którym będą się mogli utożsamiać.

Lidia Szyrej

Dyrektor Gimnazjum w Pecnej