Drodzy Uczniowie Nauczyciele, Rodzice

Przed nami dwa miesiące wakacji, czas korzystania z uroków lata. Podczas wakacyjnych szaleństw nie zapominajcie jednak o zasadach bezpieczeństwa, zadbajcie, aby te wakacje przyniosły Wam jak najwięcej pozytywnych doznań, poprawiły Waszą sprawność fizyczną i wzbogaciły o nowe znajomości i przyjaźnie. W nowym roku szkolnym spotkajmy się uśmiechnięci, zdrowi i wypoczęci. Jak powiedziała Wisława Szymborska „Każdy przecież początek, to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie”.
Serdecznie podziękowania dla Rodziców naszych uczniów. Dziękuję Państwu za pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć, życzliwość i współuczestnictwo w życiu szkoły.
Drodzy Absolwenci – szerokiej drogi! Odwiedzajcie nas. Jesteście tu zawsze mile widziani.
Wszystkim życzę udanych wakacji, wielu sukcesów i satysfakcji.

Lidia Szyrej dyrektor szkoły