Obchody Święta Patrona w naszej szkole!

W dniu 16. 02. 2017r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Konkurs wpisywał się w obchody Święta Patrona Szkoły. Uczniowie rywalizowali ze sobą, odpowiadając na pytania z historii jedynego zwycięskiego powstania w dziejach Polski. Najlepsi okazali się uczniowie klasy 3B, drugie miejsce zajęli przedstawiciele klasy 1B, a trzecie – klasy 3A.

W ramach obchodów Święta Patrona szkoła organizuje cykl konkursów – historyczny, literacki, plastyczny i kulinarny. Wszystko po to, aby przybliżyć uczniom Powstanie Wielkopolskie i ludzi, którzy byli gotowi oddać życie w walce o odzyskanie niepodległości.

Część pierwsza konkursu już za nami. Jak było – oceńcie sami. Zapraszamy do galerii, która wkrótce pojawi się na stronie i profilu szkoły.

Małgorzata Schulz