Konkurs Przyrodniczy „Darz Bór”

Dnia 18 maja br. odbył się  Konkurs Przyrodniczy „Darz Bór” zorganizowany przez Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Pecnej we współpracy z Nadleśnictwem Konstantynowo. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży. Nasi uczniowie po raz kolejny wykazali się dużą wiedzą i orientację topograficzną.
Cieszymy się, że  młodzież gimnazjum w Pecnej potrafi docenić piękno przyrody, umie zadbać o zrównoważony rozwój. W konkursie wzięły udział cztery drużyny naszej szkoły.
Pierwsze miejsce zajęli: Hubert Kramer, Sandra Wilczyńska, Monika Taciak, Emilia Wróbel
Drugie miejsce zajęli: Wiktoria Korpik, Agata Kopeć, Konrad Malicki
Trzecie miejsce zajęli: Maja Prajs, Kinga Kaptur, Stanisław Wolny, Karol Bączyk
Czwarte miejsce zajęli: Bartosz Barański, Magdalena Górska, Aleksandra Stachowiak
Przede wszystkim jesteśmy bardzo zadowoleni z owocnej wieloletniej współpracy z Nadleśnictwem Konstantynowo. Duże zaangażowanie Pracowników Nadleśnictwa w podejmowane zadania znacznie podnoszą wiadomości i umiejętności naszych uczniów.
Dziękuję Pracownikom Nadleśnictwa, Pani Renacie Pawlik – nauczycielowi naszej szkoły oraz uczniom, którzy z tak dużym entuzjazmem przystąpili do konkursu.

GRATULACJE!

Lidia Szyrej – dyrektor