Rekrutacji ciąg dalszy!

W dniu 31 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie Rodziców i Uczniów klas VI okolicznych miejscowości. Nasi Nauczyciele i Uczniowie przygotowali dla Gości bardzo atrakcyjny program. Oprócz zwiedzania szkoły były rozgrywki w unihokeja na sali gimnastycznej, pokazy fizyczno – chemiczne, kulinarne, pokazy udzielania pierwszej pomocy   oraz konkursy. Były także zajęcia fotograficzne, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem młodzieży. Goście mieli okazję zatrzymać się w Kąciku Patrona Szkoły i dowiedzieć się wielu ważnych szczegółów o Powstaniu Wielkopolskim.
Wszyscy doskonale się bawiliśmy.
Dziękujemy  naszym Gościom a uczniów klas VI zapraszamy do naszej szkoły!

Do zobaczenia we wrześniu.

Lidia Szyrej
                                                                                              dyrektor szkoły