Od 3 lutego w naszej szkole uczniowie klasy 2B, będą uczestniczyli w zajęciach fotograficznych w ramach lekcji techniki. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zajęcia będą sie odbywały we wtorki od 7.30 - 9.05. Do zrealizowania jest 30 godzin. Uczniowie będą się uczyć podstaw sztuki fotografowania, budowy i obsługi lustrzanki cyfrowej, podstawowych pojęć związanych z fotografią, obróbki cyfrowej oraz wykonywania zdjęć w różnych warunkach  i na różny temat. Szkoła w ramach projektu otrzyma 3 lustrzanki cyfrowe Nikon, namiot bezcieniowy, filtry i pierścienie makro do obiektywów oraz statyw. Zajęcia będą prowadzone przez Jakuba Szeszułę oraz przedstawiciela firmy High technika. Na stronie internetowej szkoły juz niedługo znajdziecie link do Facebooka, gdzie będą prezentowane prace fotograficzne.

Jakub Szeszuła