07.11.2014 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy recytatorskie: ,,Jesienna zaduma’’ oraz ,,Okupowana młodość’’. W konkursie ,,Jesienna zaduma’’ wzięło udział siedmioro uczniów naszej szkoły: Kacper Gucenowicz, Wojciech Kapusta, Weronika Wojciechowska, Julia Dziaczyszyn, Kinga Ratajszczak, Agnieszka Głąbik oraz Aleksandra Stachowiak. Najlepszą okazała się Julia Dziaczyszyn.

Kolejny konkurs pt. ,,Okupowana młodość’’ wygrało aż czworo uczestników: Weronika Wojciechowska, Julia Dziaczyszyn, Weronika Halaburda oraz Kinga Ratajszczak. W rywalizacji brali udział jeszcze inni uczniowie, którym niestety nie udało zakwalifikować do dalszego etapu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy za udział, a tym którzy wygrali życzymy dalszych sukcesów.

Zuzanna Balcerek