Dnia 13 czerwca 2014r. część uczniów z naszego gimnazjum wraz z panią Magdaleną Grosy i panią Małgorzatą Jankowiak wybrała się na coroczną wycieczkę do Nadleśnictwa Konstantynowo by po raz kolejny spotkać się z pensjonariuszami Ośrodka Opieki Społecznej w Śremie. Podczas spotkania wszyscy mogli podziwiać piękno otaczającego nas świata przechadzając się po leśnych ścieżkach. Na uczestników czekały również konkursy, np. rzut szyszką do celu oraz kalambury. Następnie każdy został zaproszony na ognisko, gdzie można było zjeść smażone kiełbaski i chleb, a także pośpiewać piosenki. Gimnazjalistom jak i pensjonariuszom przez cały czas towarzyszyły wesołe wybuchy śmiechu. Pod sam koniec na uczestników czekały nagrody, które także sprawiły dużo radości :)

Moim zdaniem był to wspaniale spędzony czas na świeżym powietrzu! Sądzę, że takich spotkań powinno być jak najwięcej, ponieważ są one idealnym sposobem na oderwanie się od nużącej rzeczywistości. Poza tym nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że lubią pomagać i sprawiać innym radość ;) Byle tak dalej!

Weronika Halaburda

Galeria.