Dnia 27 maja 2014 roku w Lesznie odbyły się Finały Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce. Niestety naszym uczniom nie udało się przejść do kolejnego etapu, ale jesteśmy dumni, że doszli, aż tak daleko, ponieważ zawody były na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy przybyli z całej Wielkopolski. Gimnazjaliści z naszej szkoły jak zawsze pokazali klasę i mimo przegranej wrócili z uśmiechami na twarzy. Szczególnie chcielibyśmy pogratulować Jakubowi Olejniczakowi z klasy IIIa, który osiągnął wspaniały wynik i tym samym uplasował się na czwartym miejscu. Trzymamy kciuki i głęboko wierzymy w to, że za rok pójdzie im jeszcze lepiej i pokonają konkurencję bez trudu. Bardzo dziękujemy naszym trenerom za tak wspaniałe przygotowanie naszych sportowców i za to, że doszli oni tak daleko :)

Byle tak dalej!

Weronika Halaburda