23 maja 2014 roku klasy: IA i IB pod opieką pani Małgorzaty Jankowiak i pani Marty Jankowiak, IIB pod opieką pana Mieczysława Janika oraz IIIA pod opieką pana Przemysława Biernata wzięły udział w XV rajdzie "Śladami Historii Rzeczypospolitej Mosińskiej" zdobywając kilka nagród. Klasa IIB zajęła II miejsce w klasyfikacji generalnej oraz III miejsce w prezentacji zadań artystycznych. Klasy IA i IB zajęły III miejsce w konkursie zorganizowanym przez Szkołę Leader School. Spacerując po Wielkopolskim Parku Narodowym, poznając jego najpiękniejsze zakamarki, zastanawialiśmy się nad ochroną tego cudownego miejsca. Rozwiązywaliśmy zagadki, krzyżówki i układaliśmy rymowanki, które zachęcić mają do dbania o przyrodę.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów rajdu za wspaniałą zabawę i przygodę.

Małgorzata Jankowiak

Galeria: Filip Żabiński