UCZNIOWIE GIMNAZJUM W PECNEJ W RADIU MERKURY POZNAŃ

Jaki mamy związek z mieszkańcami odległych krajów na „drugim końcu świata”? Czy jesteśmy odpowiedzialni za ich sytuację? Czy możemy w jakiś sposób przyczynić się do poprawy stanu środowiska? Czy ma znaczenie, które produkty wybieramy w sklepie? Jaka jest współzależność między krajami Globalnej Północy i Globalnego Południa? Co to jest zemsta logopedy? Co przyciąga uwagę słuchacza radia? Jak atrakcyjnie zareklamować program edukacyjny? Jak przygotować audycję radiową?

Jedenastoosobowy zespół młodzieży z Gimnazjum w Pecnej razem z koordynatorem Panią Marzeną Krasuską 6 listopada 2013 r. 2013 r.  przygotował audycję, która będzie promować Tydzień Edukacji Globalnej i nagrał ją Radiu Merkury Poznań. Było to trudne, ale bardzo ciekawe i satysfakcjonujące zadanie.

Koordynator szkolny Marzena Krasuska