NIETYPOWE LEKCJE W GRZYBNIE

19 lutego 2014 r. uczniowie klasy IIIa i IIIb Gimnazjum w Pecnej pod opieką pani Pauliny Fornah i pani Marzeny Krasuskiej gościli w Zespole Szkół Rolniczych w Grzybnie. Młodzież zapoznała się z ofertą edukacyjną szkoły. Potem obejrzała spektakl pt. „Mały Książę” w wykonaniu aktorów z koła teatralnego. Następnie uczniowie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych. Wśród nich wielkim zainteresowaniem cieszył się pokaz florystyczny, prezentacja rozwoju pszczółki murarki ogrodowej, warsztaty o nowoczesnym sprzęcie rolniczym oraz pokaz barystyczny, połączony z degustacją kaw. Niezwykle ciekawe były również lekcje języka angielskiego i biologii.

Prowadzone w niekonwencjonalny sposób zajęcia okazały się atrakcyjne i pouczające.

Marzena Krasuska