W dniu 21 listopada 2013 w naszym Gimnazjum odbył się Kiermasz Kartek Świątecznych. Cały dochód został przeznaczony na rzecz działalności wolontariatu szkolnego. Prace zostały wykonane przez uczennicę Julię Łabędzką z klasy IA. Sprzedawano wykonane własnoręcznie przez Julię kartki świąteczne. Celem było  podejmowanie wszelkich działań, które przyczynią się do wytworzenia wizerunku szkoły przyjaznej młodzieży i ich rodzicom, oraz: promowanie efektów twórczości manualnej w środowisku szkolnym, przypomnienie i utrwalenie tradycji oraz zwyczajów związanych ze świętami, pozyskanie środków finansowych na potrzeby wolontariatu szkolnego. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy chętnie nabywali kartki. Podziękowania dla uczennic naszego gimnazjum Katarzyny Bączyk, Anny Krajewskiej i Katarzyny Ratajczak za udział w akcji (sprzedaż kartek).

Magdalena Grosy, Małgorzata Jankowiak